ويدئو کليپ ها

فعالين فتنه آرشيو خبرها آرشيو اطلاعيه ها آرشيو مقالات کمپين ها

خانه

English

 

 

 

 

آيا وقت آن نرسيده که با اسلام تعيين تکليف کنيم!

 

 

 

 

 

اين عکس ماريانا پوپا است. مادرى با يک فرزند يک ساله و حامله از رومانى که مجبور به تن فروشى در انگليس شده بود. او سه هفته اى بود که از اروپاى شرقى به لندن رفته بود تا کار کند و شغل و در آمد داشته باشد. سپس مجبور مى شود به تن فروشى رو آورد. در کنار مسجدى در منطقه ايلفورد در لندن مشغول کار بود که فاروق شاه يک مرد مسلمان به او نزديک ميشود. ماريانا شروع به حرف زدن با اين مرد دوچرخه سوار ميشود. ظاهرا فاروق شاه به او تذکر داده بود که در کنار مسجد تن فروشى نکند و سپس با يک چاقو به سينه او ضرباتى وارد کرده و او را غرق در خون کرده بود.

عکسهای دوربین مدار بسته نشان می دهد که قاتل مدتی در کنار خیابانی که زنان تن فروش در آن تردد می کردند منتظر ایستاده بود. خانم پوپا به سوی او راه می رود و شروع به صحبت با او می کند که او با دو ضربه چاقو او را بقتل می رساند .

 

بازپرسان می گویند که بنظر می رسد فاروق شاه به پوپا اخطار داده بود تا آن محل را ترک کند، و عدم پذیرش آن به قیمت جانش این زن تمام شد .

 

به گزارش روزنامه بریتانیایی دیلی میل، فاروق شاه روز جمعه، ٢٧ ژوئن ٢٠١۴ به جرم قتل ماريا پوپا به حداقل ٢٩ سال زندان محکوم شد.

اين خبر را در کنار دهها و دهها خبر از جنايت و قتل ناموسى و جنگ و ترور از سوى جنبش اسلامى بگذاريد، اين خبر را در کنار جنايات حکومتهاى اسلامى و اخيرا هم جنايات وحشتناک داعش در عراق و داعش هاى حاکم بر ايران در سى و پنج سال اخير قرار دهيد تا متوجه اين سئوال اساسى شويد. اين چه تفکر و ايدئولوژى وحشتناکى است که اجازه سر بريدن و چشم در آوردن و قتل راحت انسانها را ميدهد و اينرا کارى ثواب و پسنديده دانسته و براى قاتلين در آن " دنيا" حورى و جويهاى گلاب و شراب وعده ميدهد. آيا وقت آن نرسيده با اين تفکر و اين مذهب تعيين تکليف شود. نقد به مذاهب و اسلام و مذهب زدايى از جامعه بنظر ميرسد امرى است که بايد فورا و بويژه در کشورهاى اسلام زده شروع شود.*

 

مندرج در زن آزاد شماره ۴٩

 

fitnah.movement@gmail.com