ويدئو کليپ ها

فعالين فتنه آرشيو خبرها آرشيو اطلاعيه ها آرشيو مقالات کمپين ها

خانه

English

 

 

 

 

حجاب زنان، پاشنه آشيل حکومت اسلامى است!
 

 

 سيامک امجدى

 

حسینعلی امیری، سخنگوی وزارت کشور جمهورى اسلامى، در گفتگو با خبرگزاری مهر از اقدامات آتی این وزارتخانه و پلیس در ارتباط با پوشش شهروندان ایرانی خبر داد. امیری گفته است: "قطعا مردم جامعه موازین شرعی و هنجارهای جامعه را رعایت خواهند کرد. اما وزارت کشور برای عده قلیلی که ممکن است چارچوب‌ها و هنجارهای جامعه را رعایت نکنند برنامه‌ای در نظر خواهد داشت." به گفته او "وزارت کشور با همکاری نیروی انتظامی برنامه‌هایی برای اجرایی کردن طرح عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر دارد که در زمان خود اجرا خواهدکرد.

* * * * *


بله، فصل گرما دارد از راه مى رسد و خط و نشان هاى سران حکومت اسلامى هم عليه زنان بر سر مسئله حجاب بار ديگر دارد شروع مى شود. بارديگر رژيم مى خواهد گله هاى گشت ارشاد و گشت امر به معروف و نهى از منکر و نيروهاى انتظامى اش را به جان زنان بيندازد. بار ديگر رژيم مى خواهد براى دختران و زنان "بدحجاب " ايجاد مزاحمت کند، دستگير کند، شلاق بزند، تحقير کند و بى حرمت کند. بار ديگر مى خواهد جو وحشت و سرکوب راه بيندازد تا زنان را مرعوب کند.


اما زنان نه تنها به اين شاخه شونه کشيدنها وقعى نمى گذارند، بلکه هر روز با عقبتر بردن روسرى هايشان، با پوشيدن لباسهاى رنگى و چسب، با آرايش کردن و لاک زدن انگشتهاى دست و پايشان و پر رنگ کردن روژلبهايشان، قانون حجاب جمهورى اسلامى را به سخره مى گيرند. جمهورى اسلامى و دستگاههاى عريض و طويل ضد زنش همه اين دهن کجى ها را مى بينند و نمى تواند کارى بکنند. اين دقيقا همان چيزى است که حکومت اسلامى را به وحشت انداخته است. حجاب زنان، پاشنه آشيل حکومت اسلامى است!*


مندرج در نشریه زن آزاد شماره ۴١

 

fitnah.movement@gmail.com