ويدئو کليپ ها

فعالين فتنه آرشيو خبرها آرشيو اطلاعيه ها آرشيو مقالات کمپين ها

خانه

English

 

 

 

 

داعش آخرین نفس‌های جنبش تروریستی اسلامی است! 

 

افسانه وحدت

 

چند سال پیش شاهد مکالمه پسری ۱۳ ساله‌ با خانم ۷۰ ساله‌ای بودم. پسر از خانم سئوال کرد، شما که نماز میخوانید و مسلمان هستید میدانید که در قرآن نوشته زن کشتزار مرد است؟ این مسئله شما را ناراحت نمیکند؟ میدانید مرد حق دارد همسرش را تنبیه کند؟ میدانید زن نصف مرد به حساب میاید و شهادت دو زن برابر یک مرد است؟ میدانید که مجاز هستند هر کاری با زن اسیر بکنند. او مایملک فاتحین حساب میشود وبرده آنهاست. "نه عزیزم در قرآن ارزش زن بسیار زیاد است". پسرک پرسید آیا شما قرآن را خوانده اید؟ خانم ۷۰ ساله گفت‌ بار‌ها به عربی خوانده‌ام ولی‌ معنیش را نمیفهمم. پسرک گفت خوب شما زیر کاغذی را امضا کرده اید که از متنش خبر ندارید.


میلیون‌ها انسان در جهان زندگی‌ میکنند که خود را مسلمان میدانند بدون آنکه از متن قرآن خبر داشته باشند. آنها حتی نمیدانند که در متن قرآن ،زن موجودی بی‌ ارزش و برده مرد است. فرمان‌هایی‌ که قرآن برای زنان، کافران، مرتدین، رابطه خارج از ازدواج و ده‌ها مورد دیگر داده است، در قرن ۲۱ به قوانین جمهوری اسلامی و دیگر تروریست‌های اسلامی تبديل شده است. جانیانی که جایشان در وسط بهشت است. "کنیزان" یعنی‌ زنان اسیر، در قرآن بر "صاحبان" خود حلال اند، "و نيز زنان شوهر دار بر شما حرام شده اند، مگر آنها که به تصرف شما، درآمده باشند" (سوره نسأ آیه ۲۴). این موارد در فتوا‌های داعش در مورد اسیران و کنیزان موجود است.


از خصوصیات جنبش سیاه اسلامی که بر کسی‌ پوشیده نیست، ضدیت آنان با زنان است. و الآن دور به دست داعش افتاده است. به محض ورود نیروی وحشی و خونریز داعش به هر شهری، اول زنان به اسارت گرفته میشوند. داعش زنها را وادار به برآورده کردن تمایلات جنسی افراد مسلحش تحت به اصطلاح جهاد جنسی میکند و دختر بچه ها را وادار به ازدواج با این افراد کرده اند. در شهر موصل دادگاهی تشکیل داده و کسانی را که از ازدواج دخترانشان با اعضای داعش جلوگیری می‌کنند، مجازات می‌کنند. در مورد زنان شوهردار فتوا داده اند که آنان باید روزانه، ۵ ساعت جهاد نکاح داشته باشند و در صورت عدم پذیرش، حکم بردگی(کنیز) بر آنان جاری می‌شود و دختران و زنان غیر شوهردار نیز در صورت عدم قبول جهاد نکاح و یا بردگی، حکم قتل بر آنان جاری شود. و اکنون با صدور "فتوا" دستور ختنه همه دختران و زنان درون و اطراف شهر موصل را صادر کرده اند. تمام دختران و زنان شهر موصل و نواحی نزدیک آن باید به اجبار "ختنه" شوند.


اگر حکومت ایران به عریانی داعش عمل نمیکند فقط به دلیل وجود يک اعتراض دائمی در ایران علیه بربریت بوده است. اگر اعتراض وسیع علیه سنگسار وجود نداشت، مطمئنا زنان را به طور دائم در ملأ عام سنگسار می‌کردند. اگر اعتراضات وسیع علیه حجاب وجود نداشت، مطمئنا تا بحال زنان ایران هم اگر برقع نه، اما مجبور به سر کردن چادر بودند. اگر مبارزه بی‌ امان علیه بی‌ حقوقی زنان نبود، جهاد نکاح هم در ایران به راه می‌افتاد.


زیر بار نرفتن زنان در ایران به اسارتی که حکومت اسلامی طالب آن‌ بود و مبارزه بى وقفه آشکار و پنهان زنان برای مقابله با این اسارت حکومت داعشی و طالبانی، ایران را به عقب نشینی در عرصهٔ‌های مختلف وادار کرد.


داعش حرف آخر اسلام سیاسی است. داعش آخرین نفس‌های جنبش تروریستی اسلامی است. پیروزی بر جهالت داعش و نیروی تروریستی اسلامی، پیروزی بزرگی برای جبهه‌ انسانیت است. این پیروزی به نفع محو مذاهب برای همیشه از زندگی‌ بخش‌های زیادی از مردم است.


دیر یا زود زنان زخم خورده از کاپیتالیسم، مرد سالاری، و بربریت اسلامی بار دیگر به پا خواهند خواست. جنبش نوین زنان که از ایران شروع شد و به مصر، لیبی‌، تونس، مصر و دیگر کشور‌ها گسترش پیدا کرد و متاسفانه شکست خورد با نیروی جدید و تجارب جدید به میدان خواهد آمد. وظیفه تمامی ما فعالین این عرصه است که در این مهم کوشا باشیم و به سازماندهی این جنبش کمک کنیم. نیرویی که زندگی‌ و هر آنچه که مهر انسانیت و زیبایی بر آن است را نابود میکند، در قرن ۲۱ باید عمر کوتاهی داشته باشد.*


درج در زن آزاد شماره ۵٣

 

fitnah.movement@gmail.com