ويدئو کليپ ها

فعالين فتنه آرشيو خبرها آرشيو اطلاعيه ها آرشيو مقالات کمپين ها

خانه

English

 

 

 

 

 

وحشت از ”بد حجابى“

و شاخ و شونه کشيدنهاى "ائمه نماز جمعه"

 

آزاده دربندى

 

زنان گناهکارند!
شفیعی زاده امام جمعه ی موقت رشت، گفت که بدحجابی درجامعه، نباید قابل تحمل باشد و روحانیت باید دراین زمینه، پیشقدم باشد!
امام جمعه ی شهرکرد گفت: "بد حجابی، توطئه ی دشمنان است. بی حجابی و بدحجابی، گناه است و زن به عنوان گوهرهستی با حجاب خویش در برابر نگاه نامحرم مقابله می کند". او نگاه نامحرم به زنان را هم گناه زنان می داند. زنانی که می خواهند لباس دلخواه خود را بپوشند، گناهکارند زیرا باعث می شوند که نگاه های نا محرم به آن ها دوخته شود!

 

بلای ضد اسلامی در "بلاد اسلامی"
امام جمعه ی گرگان هم که نمی خواست سرش از نمد حجاب بی کلاه بماند، به تبعیت از سیاست های نهاد ائمه ی جمعه، گفت: "جای گله از برخی زنان و دختران در سرزمین های اسلامی وجود دارد. برخی از بانوان به گونه ای پوشش دارند که در ضدیت کامل با مسئله ی حجاب است."

آخوند لیوانی، رویش نمی شود بگوید زنان و دختران در ایران، دست رد به حجاب اجباری زده اند، می گوید: زنان و دختران سرزمین های اسلامی. او با این جمله ی دوپهلو، هم فرافکنی می کند تا گفته باشد" انشا اله که گربه است" و این همه زنان که به حجاب دهن کجی می کنند، همه شان در ایران تحت حاکمیت جمهوری اسلامی زندگی نمی کنند بلکه این ها تعدادی انگشت شمارند که در سرزمین های اسلامی پراکنده اند. درثانی، ما (امامان جمعه) حاکم بر همه ی سرزمین های اسلامی هستیم و برای آن ها هم دستورصادرمی کنیم! و بلندپروازی هایی از این قبیل که معمولا از زبان آخوندها شنیده می شود.

 

باز هم تحریف تاریخ در مسئله ی حجاب اسلامی
امام جمعه بوشهر هم از همکار اردبیلی اش پا را فراتر گذاشت و پیش خود فکر کرد حالا که دارم دروغ می گویم، بگذار این دروغ آنقدر بزرگ باشد که کمترر کسی بتواند آن را انکار کند. آخوند هاشمی امام جمعه بوشهر در اثرات مثبت حجاب زنان در ایران، گفت: "با پیروزی انقلاب اسلامی، حجاب اسلامی به جامعه ایرانی بازگشت و در دامان مادران رزمندگانی پرورش یافت که ۸ سال دفاع مقدس را آفریدند"


او فکرمی کند که مردم بیاد ندارند که جنگ ٨ ساله در سال ١٣۵٩ شروع شد تازه یک سال و چند ماه از وقوع انقلاب می گذشت در نتیجه سربازان و جوانانی که به جنگ برده شدند اتفاقا در دامان مادرانی پرورش یافته بودند که بسیاری از آن ها حجاب نداشتند اگرهم حجاب داشتند، حجاب اجباری نبود. چطور می شود که در آن جنگ، کودکان یک ساله و شیرخوار جنگیده باشند؟! می بینید که برای مثبت جلوه دادن حجاب مورد نظرشان، به چه چیزهایی آویزان می شوند؟!

 

بدحجابی، دهن کجی به انقلاب اسلامی است!
مجتهد شبستری نماینده خامنه ای درآذربایجان شرقی و امام جمعه تبریزهم اگر تا الآن یک کلمه حرف درست زده باشد، این است که گفت: " بدحجابی در کشور به منزله دهن کجی به انقلاب است"

 

وی عمدا از انقلاب نام برده است. اینهايى که درهمه جا بلافاصله پشت سر کلمه ی انقلاب، "اسلامی" را می آورند، مثلا می گویند خیابان انقلاب اسلامی و یا میدان انقلاب اسلامی و ... در اینجا مخصوصا پسوند اسلامی را نیاورده تا کلا انقلاب ها را زیر سوال ببرد و البته خواسته احساسات مردم را تحریک کند و بگوید که آنچه که انقلاب اسلامی را تهدید می کند، بدحجابی است. او جرات ندارد بگوید که زنان آزادیخواه و برابری طلب با جنبش خود به میدان آمده اند. می خواهد با بکار بردن کلمه بدحجاب و بی حجاب، زنان مبارز را تحقیر کند. این آخوند به همین حرف اکتفا نکرد بلکه دستور سرکوب را صادرکرد: "باید با کسانی که قصد دارند خود را به شکل اروپایی ها درآورند و درخیابان ها ظاهر شوند، برخورد شود "سپس از خیابان به مجالس سرپوشیده می رود و دستور قلع و قمع تالارها و مجالس عروسی را می دهد: "باید در ایام ربیع الاول و افزایش میزان ازدواج و برگزاری آیین های عروسی از بروز برخی اختلاط های محرم و نامحرم در مجالس عروسی به شدت جلوگیری کرد". این واژه های "برخورد شود" و " بشدت جلوگیری کرد" اسم رمز های سرکوب است و غیر از این ها هیچ معنی دیگری ندارند. ولی ناگهان شاید یادش می آید که نیروی سرکوب علیرغم طرح های گوناگونش دراین سال ها نتوانست کاری ازپیش ببرد اینجا بود که مثل همیشه از کیسه ی مردم خرج کرد و موذیانه گفت: " دراین زمینه نباید مردم غیورتبریز اجازه وقوع چنین حرمت شکنی هایی را بدهند! " این یعنی تحریک به میدان آوردن اوباش و اراذل چماقدار که از این خشونت ها هم خود نفع می برند و هم عامران شان.

 

بی حجابی، خطرآفرین است!
امام جمعه بوشهر ناگهان از زبانش دررفت و علت اهمیت حجاب و بی حجابی را از دید حکومت لو داد: "درحال حاضر وضعیت حجاب در جامعه نه تنها رضایت بخش نیست بلکه خطرآفرین نیز هست که هم خانواده ها و هم مسئولان نباید دراین زمینه کوتاهی کنند"

 

هاشمی نگفت که خطر بی حجابی چیست ؟ ولی معلوم است که خطرش همان دهن کجی است که همکارش در تبریز گفت. خطرش نا فرمانی مردم از حکومت است. خطرش، نه گفتن به شعار حکومت است. خطرش، پاره کردن پرچم حکومت است. خطرش سرنگونی نظام است. خطرش، به صدا درآمدن زنگ یک انقلاب زنانه است. خطراز این بیشتر؟!

 

خطاب به خانواده ها را نباید زیاد جدی گرفت چون که خانواده ها معمولا برای این خطابه های حکومت، تره خورد نمی کنند. اگرغیرازاین بود که الآن داد آقایان در نمی آمد. خطاب به مسئولان را تا حدودی باید جدی گرفت چون که این یعنی دستورحمله دادن به نیروهای سرکوب. تجربه نشان داده است که نتوانسته اند زنان را مرعوب کنند.

 

بى حجابی، جنایت بزرگ تاریخ!
درنمازجمعه لرستان، میرعمادی، امام جمعه – درباره ی کشف حجاب گفت: " کشف حجاب، توطئه استعماری و سوغات غرب و از جنایات بزرگ تاریخ است! ... کشف حجاب آسان ترین روش برای تهاجم فرهنگی در کشورهای اسلامی است."


این آخوند هم مردم را مثل خودش بازیچه فرض کرده و دروغ هایی را بافته که هیچ انسان عاقل و آزادی نمی تواند آن را بپذیرد. وقتی می گوید بی حجابی ( آزادی درپوشش ) بزرگ ترین جنایت است، درحقیقت دارد جنایت ها و جانیان بزرگ تاریخ را تبرئه می کند. کشتار یهودیان را درآلمان هیتلری، ناچیز می شمارد. کشتار ارامنه را در ترکیه نادیده می گیرد. کشتار سال های ۶۰ تا ۶۷ و تاکنون حکومت را پنهان می کند. سنگسار زنان و اعدام های دسته جمعی راپنهان می كند. تحمیل فقر و گرسنگی و اعتیاد و تن فروشی را جنایت نمی داند. از سوی دیگر با این حرفش دارد زنان را جنایتکار می نامد چونکه این زنان هستند که می خواهند آزاد بپوشند و با آزادپوشی شان دست رد به سینه ی حکومت می زنند. امام جمعه خرم آباد بدحجابی را تهاجم و براندازی نظام می داند.

 

بد حجابی، آفت و سم جامعه است !
جلیل جلیلی امام جمعه شهر مهربان هم درهفته حجاب گفت: "امروز در برخی موارد و محافل، بدحجابی تبدیل به ارزش شده است که یک آفت و سم برای جامعه اسلامی است"

 

این آخوند برای سرپوش گذاشتن بر روی دزدی ها و جنایت ها و فقر و اعتیاد و فحشاء تحمیلی به مردم راست می گوید که نه گفتن به حجاب برای یک حکومت اسلامی، سم است و حرف راست دیگری که زده است ، این است که بد حجابی و بی حجابی، کم کم به ارزش تبدیل شده است. این یعنی اعترافی تلخ از دید حکومتیان و حقیقتی روشن از طرف مردم و زنان مبارز. همین اعتراف نشان میدهد جامعه ایران اسلامی نیست.


حجاب حضرت مریم
حسینی، امام جمعه مینودشت هم چنین گفت: "به خواهران توصیه می کنم که حجاب را رعایت نمایند چراکه میراثی گرانقدر از حضرت زهرا، خدیجه کبرا، حضرت زینب و حضرت مریم می باشد."

 

معلوم نیست چرا ايشان از مریم آن طرف تر نرفتند؟ قبل از همه ی این ها حوا، (ام البشر) بود که امام جمعه او را حذف کرد زیرا می ترسید که مردم به ریش ایشان بخندند و بگویند که آن حضرته با برگ درخت انجیر، عورت مبارکه شان را پوشاندند تا حجاب را رعایت فرمایند و مرتکب گناه نشوند و از بهشت اخراج نشوند! اما معلوم نیست که کوائب ( پستان ها ی ) شان را با چه پوشاندند که بی حجابی از ایشان گزارش نشده است. اما مریم در نقاشی های موجود، بدحجاب است. موهایش بیرون از روسری است. اما امام جمعه مینودشت با چشم برادری! به ایشان نگاه کرده و ایشان را میراثدار حجاب اسلامی معرفی نموده است. آفرین به این تساهل و اعماض!

 

اختلاط زن و مرد درجامعه؟!
در نیک شهر سیستان هم امام جمعه درمورد حجاب زنان داد سخن داد و گفت: "اسلام می خواهد زنان هم به فضیلت حد اعلا برسند. همه ی تعالیم اسلام از جمله مسئله حجاب برای رسیدن به فضیلت است. حجاب به معنای منزوی کردن زن نیست. حجاب به معنای جلوگیری از اختلاط و آمیزش بی قید و شرط زن و مرد در جامعه است. این اختلاط به ضرر جامعه، به ضرر زن و مرد به خصوص به ضرر زن است."

 

از حرف های این آخوند چنین برمی آید که انگار زنان و مردان درکوچه و بازار باهم آمیزش می کنند آن هم آمیزش بی قید و شرط و ایشان چون مدافع حقوق زنان تشریف دارند، می گویند که این آمیزش به ضرر زنان است. و توصیه می کنند که زنان تن به این اختلاط و آمیزش ندهند. حجاب برای فضیلت زنان است. فضیلت حجاب این است که زنان با مردان در کوچه و بازار آمیزش نمی کنند که به ضررشان تمام شود!

 

بالاخره برای اینكه خوانندگان نشریه بر ما خرده نگیرند كه چرا این چرندیات احمقانه آخوندی – اسلامی را با تكثیر كرده و یا حتی زحمت كشیده جواب این اظهار نظر ها در باره حجاب چیست یا نیست را داده اید، بد ندیدیم یك خبر متفاوت هم بیاوریم تا معلوم شود آخوند جماعت فقط ذهنش درباره حجاب و سكس و بی حجابی فعال نیست و در امور دیگری هم صاحب نظر است. بخوانید:

 

اصل و نسب با پدر است، نه مادر !
امام جمعه در زمینه ی تبارشناسی انسان ها حرف هایی می زند که نشان می دهد، مردها برترند. او می گوید: "تبار نسبی توسط پدر و تبار سببی توسط مادر شکل می گیرد !" و چون در این طرز تفکر، اصل و نسب مهم است و نه سبب، پدر بالاتر از مادر است. در نتیجه مردها نقش اصلی را در زندگی برعهده دارند. آقای خانواده، نان آور و صاحب اختیار زن و فرزندانند. نام خانوادگی بچه ها از آن ها گرفته می شود. صاحب خون (ولی دم) فرزندانند. برای همین است که دو برابر زنان، ارث می برند. برای همین است که می توانند ۴ زن عقدی و هرچه که بخواهند، زن صیغه ای داشته باشند. برای همین است که می توانند به درجات بالای کاری و استخدامی برسند. رئیس جمهور شوند. رهبر شوند. چون که مرد هستند. چون که با اصل و نسب هستند. چون که زن نیستند!
در یك جامعه سالم و برابر و انسانی البته ایشان را نزد روانپزشك خواهد برد تا درمان روحی شود. *
 
درج در نشريه زن آزاد شماره ٢٧

 

fitnah.movement@gmail.com