ويدئو کليپ ها

فعالين فتنه آرشيو خبرها آرشيو اطلاعيه ها آرشيو مقالات کمپين ها

خانه

English

 

 

 

 

از ميان خبرها مربوط به زنان
 

 

 

آزاده دربندى

 

 

١- زنان و داستان های عشقی!
آخوند حسین دهنوی درهمایش خانواده موفق درتهران گفت: "شما باور دارید که ما روایت داریم خانم ها سوره یوسف را نخوانند؟ می دانید چرا؟ چون داستان عشقی است وخانم ها با خواندن سوره یوسف تحریک می شوند."


پس از بیانات محکم! این آخوندک چنین نتیجه گیری می شود که:
الف) خانواده موفق، خانواده ای است که زن هایش داستان های عشقی نخوانند!
ب) قرآن نخوانند واگرهم تصادفا چشمشان به قرآن افتاد، سراغ سوره یوسف نروند که تحریک کننده است!
ج) زنان، زودتحریک می شوند! چون علاوه بر ضعف های فراوانی که دارند، ضعف جنسی هم دارند! زود تحریک شدن خودش نوعی ضعف است دیگر!
د) مردان می توانند داستان های عشقی بخوانند چون زود تحریک نمی شوند!

 

٢- دستمال کاغذی و زنان!
دریک برنامه زنده تلویزیونی ایران که یک آخوند مانند حسین دهنوی بعنوان کارشناس! مذهبی درآن شرکت کرده بود گفت:
"دراسلام به پوشیدن کفش زرد رنگ سفارش شده. این رنگ علاوه براین که دارای مزایای دیگری هم هست، شاید کمک می کند که در شب ها رانندگان عابران را ببینند. رنگ هایی که تیره هستند هرچند سنگین هستند و وقار خاصی می دهند مثلا اگر کسی چادر مشکی به سر کند که خیلی مطلوب هم هست، اگر دستمال کاغذی در دست بگیرد درشب، توسط رانندگان بهتر دیده می شوند!"


این آخوند کارشناس! هرچه به مغزش فشارآورد نتوانست برای رنگ زرد و ثوابش! آیه ای ازقرآن بیاورد لذا از "روایت" استفاده کرده و راهکار راهنمایی – رانندگی خوبی به زنان داده که درشب چگونه حرکت کنند تا رانندگان آن ها را ببینند! او همچنین فواید رنگ زرد را بیان فرمودند چون اگر این کار را نمی کردند اصلا مردم چه می دانستند که رنگ زرد چیست و به چه دردی می خورد؟!

 

٣ – زن و فندق و پسته!
شهرداری تهران با بخشی ازپولی که ازمردم چپاول کرده، پوسترها و بنرهایی را تهیه ودر سطح شهر تهران آویزان کرده است تا بلکه به این طریق، حجاب و ثواب آن را به اطلاع مردم برساند. تاکنون سه نمونه پوستر دراین زمینه وبا متن ها و تصاویر گوناگون و جدید! درتهران دیده شده است.

 

الف) دریک پوستر عکس یک صندلی را چاپ کرده که یک پایه ی آن شکسته و افتاده است واین پیام زیرش نوشته شده است: "زن بدون حجاب همچون صندلی است با سه پایه !"


ب) درپوستر دیگری یک آب نبات چوبی بدون دسته وبدون محافظ را نشان داده اند که مگس ها دورش را گرفته اند و درکنارآن، آب نبات دیگری که پوسته و محافظ دارد و هیچ حشره و مگسی مزاحمش نشده است. دراین پوستر، زن بی حجاب را به شکولاتی بی محافظ تشبیه کرده اند!


ج) و خلاصه در پوستر آخر، مقداری آجیل و تنقلات را به تصویر کشیده اند که نوشته ای درزیر عکس آمده که می گوید: "دخترم ! این یک قانون است، چیزهای با ارزش تر پوشش محکم تری دارند!"


ابزارانگاری زنان در بینش آخوندها ایجاب می کند که آن ها درتبلیغات حجاب، زنان را تاحد کالا وآن هم کالاهای مصرفی! پایین بیاورند. توهین به زن از در و دیوار حکومت می بارد.

 

۴ – دروغ سال
آخوند محمدتقی رهبر ادعاکرده که : " مردم دوست دارند گرانی بیشترشود ولی بی حجابی کم تر شود ! "


برابرکشفی که این آخوند بعمل آورده مردم دوست دارند که سیب زمینی که الآن دربازارهای تهران به 3700 تومان رسیده به 5000 تومان برسد ولی زنان پوشش دلخواه شان را نداشته باشند . مردم دوست دارند اجاره خانه درتهران به 2 میلیون تومان برسد ولی یک تارموی زنان پیدا نباشد ! چرا که دغدغه ی اصلی مردم درحال حاضر ، حجاب زنان است !

 

درج در نشريه زن آزاد شماره ٣٩
http://www.fitnah.org/fitnah_farsi_page.html

 

fitnah.movement@gmail.com